fbpx

MAPA DOJAZDU NA GIEŁDĘ NARCIARSKĄ

Od 2016 roku z powodu zamknięcia Rotundy Giełda Narciarska została przeniesiona na ul.Balicką 56 do Centrum Handlowo-Giełdowego „Balicka”.

Dojazd z centrum zajmuje około 10 min. Do CHG „Balicka” można dojechać z dwóch stron od północy ulicą Balicką oraz od południa od ulicy Lindego.

MIEJSCA PARKINGOWE

W okół CGH Balicka znajduje się około 800 miejsc parkingowych. Teren jest monitorowany i strzeżony przez prywatną firmę ochroniarską. Parking jest czynny w dni robocze od godziny 4:30 do 2:30 dnia następnego.

Parking jest bezpłatny dla posiadaczy aktywnej karty KKM z zapisanym ważnym biletem lub jedno- albo wieloprzejazdowym (papierowym lub zakupionym przez telefon komórkowy) biletem komunikacji miejskiej.  

Poniżej znajduję się mapa przedstawiająca miejsca parkingowe (litera P na czerwono) oraz miejsce w którym odbywa się Giełda Narciarska (na niebiesko). Z racji większej ilości miejsc parkingowych, polecamy przyjazd na giełdę od południa przez ulice Lindego.

KLIKNIJ W OBRAZEK ABY POWIĘKSZYĆ

TRANSPORT MIEJSKI

Tuż obok Centrum Giełdowo-Handlowego „Balicka” znajduję sę przystanek autobusowy Giełda Balicka P+RW czasie działania giełdy, do giełdy można dojechać autobusami:

 139, 172, 208, 218, 226